افتخار علمی ایران زمین


همایش نجوم مهندس امیر مسعودی در 4 مرداد 90 در سالن کانون  فرهنگی تربیتی آفرینش شهر گرگان برگزار شد . در این همایش مهندس مسعودی در مورد نظریات انیشتین ، کوانتومی ، ریسمان و سیاهچاله ها به ایراد سخنرانی پرداختند و سپس در بخش پرسش و پاسخ نجومی به سوالات حضار پاسخ دادند .
 تصاویر این همایش :

نوشته شده توسط هواداران مهندس امیر مسعودی در ساعت 17:2 | لینک 

hy0n754iqvyujyfu6gas.jpg

متن پیام تسلیت مهندس امیر مسعودی به خانواده‌های جان باختگان حادثه سقوط هواپیمای بویینگ 727 تهران - ارومیه : 

با نهایت تاسف و تاثر ضایعه درگذشت و مجروحیت تعداد کثیری از هموطنان و شهروندان عزیزمان را در سانحه سقوط هواپیمای بویینگ 727 تهران ارومیه که موجب اندوه فراوان گردید را به خانواده‌های محترم جانباختگان و مردم  ایران عزیز تسلیت عرض می‌نمایم.

ازایزدمنان برای درگذشتگان رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسالت دارم.

نوشته شده توسط هواداران مهندس امیر مسعودی در ساعت 14:55 | لینک 

همایش بزرگ فیزیک کنکور با سخنرانی مهندس مسعودی در شهر همدان برگزار شد . در این همایش که به دعوت موسسه علمی اینده سازان استان همدان و با همکاری موسسه فرهنگی - آموزشی رصد طی ۲ روز برگزار گردید دانش آموزان با تکنیک های سریع حل تست های فیزیک و ریاضی که توسط مهندس امیر مسعودی ابداع گردیده آشنا شدند . همچنین مهندس مسعودی مبتکر و بنیانگذار روش تحلیل منفرد در ایران به معرفی این روش آموزشی پرداخت . دانش آموزان اکثرا بعد از همایش می گفتند : باید اعتراف نمود که روش های مهندس مسعودی بی نظیر است .

به زودی همایش های فیزیک مهندس امیر مسعودی در اصفهان - مشهد و تبریز برگزار خواهد شد .

نوشته شده توسط هواداران مهندس امیر مسعودی در ساعت 23:16 | لینک 

 

اردوی بزرگ علمی نوروزی برای داوطلبان کنکور ۸۹ با حضور مهندس امیر مسعودی و تیم علمی ایشان در دوران تعطیلات نوروز به مدت ۱۲ روز برگزار گردید . این اردو با حضور بیش از ۱۲۰ دانش آموز از سراسر کشور و با مرکزیت شهر مقدس مشهد برگزار شد . نظرسنجی های صورت گرفته حاکی از رضایت فوق العاده بالای داوطلبان کنکور از این اردوی علمی می باشد .

نوشته شده توسط هواداران مهندس امیر مسعودی در ساعت 18:8 | لینک 


مر کز آموزشی آزادگان ( مشهد )مرکز آموزشی امام رضا ( چناران ) 
نوشته شده توسط هواداران مهندس امیر مسعودی در ساعت 18:36 | لینک 

عکس هایی از همایش تخصصی نجوم و فیزیک

 با سخنرانی امیر مسعودی در ارومیه - اسفند 87
 


نوشته شده توسط هواداران مهندس امیر مسعودی در ساعت 16:32 | لینک 

خبر ها حاکی از آن است که مهندس امیر مسعودی به همراه جمعی از نخبگان علمی کشور مهر ماه ۱۳۸۸ دیداری با رهبر انقلاب اسلامی ایران حضرت آیت اله خامنه ای خواهند داشت و در مورد مشکلات مختلف پیش روی نخبگان علمی کشور به گفتگو خواهند پرداخت . همچنین گوبا مهندس مسعودی قصد دارند قبل از این دیدار طی نامه ای به رهبر انقلاب که خود نام آن را تراژدی غم جامعه علمی کشور نهاده اند به بیان برخی از این مشکلات بپردازند .

نوشته شده توسط هواداران مهندس امیر مسعودی در ساعت 16:43 | لینک 

 

پاییز ۸۸ همایش تخصصی اسرار سیاهچاله ها  استاد امیر مسعودی

با سخنرانی چهره نام آشنای نجوم و فیزیک - مکانیک کشور ، مهندس امیر مسعودی ، در تهران برگزار خواهد شد . در این همایش که به همت جمعی از دانشجویان علاقه مند به علم نجوم برگزار خواهد شد امیر مسعودی در قالب یک سخنرانی  تخصصی در مورد پیدایش و تحول ستاره ها و نیز سیاهچاله ها سخنرانی خواهد کرد .

نوشته شده توسط هواداران مهندس امیر مسعودی در ساعت 16:18 | لینک 

همایش بزرگ آموزش فیزیک کنکور

 با سخنرانی استاد امیر مسعودی

در استان خراسان برگزار شد


+


همایش دو روزه فیزیک آسان است با سخنرانی امیر مسعودی در استان خراسان ( شهر شیروان ) برگزار شد که با استقبال کنکوری های حاضر در همایش مواجه شد . در این همایش استاد مسعودی در مورد نحوه کسب درصدهای بالا در درس فیزیک برای کنکوری ها سخنرانی کرد و به تدریس مباحث برگزیده از فیزیک پایه و پیش دانشگاهی پرداخت . در این همایش حدود ۲۰۰ نفر از دانش آموزاد شهرهای شیروان - قوچان - مشهد و فریمان حاضر بودند .

 

نوشته شده توسط هواداران مهندس امیر مسعودی در ساعت 19:37 | لینک 

 

مهندس امیر مسعودی ، چهره نام آشنای نجوم و فیزیک کشور ، با انتشار بیانیه ای رسما اعلام کرد که در انتخابات دوره دهم ریاست جمهوری از هیچ کاندیدایی حمایت نخواهد کرد . این بیانیه در پی انتشار اخباری کذب از سوی ستاد های انتخاباتی مهندس موسوی و دکتر احمدی نژاد مبنی بر حمایت این چهره محبوب علمی کشور از این دو کاندید منتشر شد  . متن کامل بیانیه ایشان به شرح زیر می باشد :

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام بر جامعه علمی کشور

متاسفانه مدتی است برخی از سایت های اینترنتی و نیز ستاد های انتخاباتی برخی از کاندیدا های ریاست جمهوری اعلام کرده اند که اینجانب در انتخابات ریاست جمهوری دهم از کاندیدای مورد نظر آن ها حمایت می کنم . بر خود لازم دیدم تا اعلام کنم که هر چند انتخابات را ساحت مقدسی می دانم ولی در این انتخابات از هیچ کاندیدایی حمایت نخواهم کرد و هیچ گونه سمتی در هیچ یک از ستاد های این کاندیدا های محترم ندارم .

با تشکر

ارادتمند شما

امیر مسعودی

۱۳۸۸/۳/۲

نوشته شده توسط هواداران مهندس امیر مسعودی در ساعت 18:44 | لینک 

استاد امیر مسعودی

طی سفر امیر مسعودی به استان های شمالی کشور

همایش استاد امیر مسعودی در ساری و گرگان برگزار شد

استاد امیر مسعودی پس از درخواست های مکرر مردم مهمان نواز شمال ایران طی سفری 3 روزه به خطه سرسبز شمال طی 2 همایش 1 روزه فیزیک برای کنکوری های شهرهای گرگان و ساری سخنرانی کرد . استاد مسعودی در این دو همایش که با عنوان فیزیک آسان است برگزار شد در مورد روش های مطالعه تحلیلی فیزیک و نیز تکنیک های حل تست های فیزیک برای کنکوری های این دو شهر سخنرانی کرد که با استقبال کنکوری های هر دو شهر مواجه شد .

 

نوشته شده توسط هواداران مهندس امیر مسعودی در ساعت 1:29 | لینک 

همایش بزرگ مهندس امیر مسعودی در ارومیه

مهندس امیر مسعودی

مهندس امیر مسعودی

استقبال بی نظیر از همایش ارومیه

( تجمع علاقه مندان در پشت درب اصلی سالن به دلیل پر شدن سالن )

نوشته شده توسط هواداران مهندس امیر مسعودی در ساعت 12:36 | لینک 

همزمان با دور دوم سفر استانی هیئت دولت به استان آذربایجان غربی

 همایش نجوم و ستاره شناسی گروه پژوهشی BHT در ارومیه با

سخنرانی چهره نام آشنای نجوم و فیزیک - مکانیک کشور ، امیر مسعودی ،

 برگزار شد

همایش نجوم با سخنرانی امیر مسعودی

سخنرانی امیر مسعودی در همایش تخصصی نجوم دانشجویان ارومیه

همایش نجوم و ستاره شناسی گروه پژوهشی BHT در ارومیه با سخنرانی چهره نام آشنای نجوم و فیزیک - مکانیک کشور ، امیر مسعودی ، برگزار شد . این همایش تخصصی که در تالار معلم شهرستان ارومیه برگزار شد شامل دو سخنرانی و بخش پرسش و پاسخ نجومی بود که با استقبال علاقه مندان به علم نجوم در ارومیه و دانشجویان مواجه شد . سخنران اول همایش مهندس مسعودی بودند که در مورد پیدایش جهان و ترمودینامیک عالم سخنرانی بسیار جذابی را ارائه دادند . سخنران دوم همایش مهندس امینی بودند که در مورد طراحی و ساخت فضاپیماها سخنرانی کردند . در بخش پرسش و پاسخ نیز مهندس مسعودی به سوالات حضار پاسخ داند که بیش تر در مورد سیاهچاله ها و همچنین ارتباط بین نظریه نسبیت انیشتین و نظریه سیاهچاله ها بود . طبق معمول اشراف کامل مهندس امیر مسعودی به سخنرانی هایش واقعا بی نظیر بود .  

نوشته شده توسط هواداران مهندس امیر مسعودی در ساعت 16:15 | لینک 

تصاویری از همایش بزرگ مهندس امیر مسعودی در اهواز

استقبال از امیر مسعودی پس از همایش اهواز

استقبال از مهندس امیر مسعودی

 

نوشته شده توسط هواداران مهندس امیر مسعودی در ساعت 12:13 | لینک 

مهندس امیر مسعودی

طی سفر استاد امیر مسعودی به استان خوزستان برگزار شد :

سخنرانی امیر مسعودی در 2 همایش بزرگ فیزک و نجوم

استاد امیر مسعودی با دعوت جمعی از منجمان آماتور شهر اهواز و نیز کنکوری های این شهر طی سفری دو روزه به این شهر و در قالب دو همایش نجوم و ستاره شناسی و فیزیک آسان است برای منجمان آماتور و کنکوری های این شهر سخنرانی کرد . این همایش ها با استقبال بی نظیر کنکوری ها و نیز علاقه مندان به علم نجوم در اهواز مواجه شد . سالن برگزاری همایش نجوم آنقدر شلوغ بود که عده ای مجبور شدند از طریق تلویزیون مدار بسته سخنرانی مهندس امیر مسعودی را مشاهده کنند .

در پست بعدی تصاویری از همایش بزرگ اهواز را در وبلاگ قرار خواهیم داد .

نوشته شده توسط هواداران مهندس امیر مسعودی در ساعت 16:49 | لینک 

همایش بزرگ استاد حسین احمدی و مهندس امیر مسعودی در پلدختر

مهندس امیر مسعودی در حال سخنرانی در همایش پلدختر

 

هفته گذشته استاد حسین احمدی و مهندس امیر مسعودی با دعوت رسمی آموزش و پرورش شهرستان پلدختر لرستان مهمان مردم مهمان نواز این شهر بودند . در این همایش استاد احمدی در مورد روش های مطالعه دروس عمومی علی الخصوص درس دین و زندگس سخنرانی کردند که مورد استقبال دانش آموزان قرار گرفت . همچنین مهندس مسعودی 2 روز در مورد روش های مطالعه فیزیک کنکور و نحوه کسب درصدهای بالا در آزمون سراسری ورود به دانشگاه ها سخنرانی کرد . در پایان سخنرانی امیر مسعودی که با پوشش کامل خبری خبرگزاری استان لرستان همراه بود ، معاون اداره آموزش و پرورش شهرستان پلدختر از ایشان تقدیر نمود که با تشویق های ممتد حضار همراه بود . 

نوشته شده توسط هواداران مهندس امیر مسعودی در ساعت 13:15 | لینک 

امیر مسعودی

همایش موفقیت در فیزیک کنکور با سخنرانی استاد امیر مسعودی در بابل برگزار شد

پس از دعوت های مکرر موسسه گزینه دو شهرستان بابل ، استاد امیر مسعودی با حضور در همایش موفقیت در فیزیک کنکور ، طی سمیناری دو روزه برای کنکوری های شهرستان بابل سخنرانی کرد . مهندس امیر مسعودی در این سخنرانی که با استقبال کنکوری های بابل مواجه شد در مورد روش هاش تحلیلی و تکنیکی حل مسائل تست های فیزیک  سخنرانی بی نظیری را ارئه دادند .    

نوشته شده توسط هواداران مهندس امیر مسعودی در ساعت 5:49 | لینک